המגזין

תריסי עץ – טרנד בעלייה

תריסי עץ נהנים בשנים האחרונות מתקופת רנסאנס של ממש, כאשר אנו עדים לעוד ועוד בתים פרטיים ובניינים שחלונותיהם מתהדרים בתריסי עץ חיצוניים לפתיחה או בתריסי גלילה עשויים עץ. תחייתם המחודשת של תריסי העץ בנוף הישראלי באה לידי ביטוי גם בטרנד הולך וגובר של הקמת פרוייקטים לשימור בניינים ישנים ובניינים בעלי חשיבות היסטורית, בהם עושים שימוש רבתי בתריסים העשויים מעץ.
המשך למאמר המלא

חלון בלגי – מה זה בכלל?

חלון בלגי הינו חלון שהפרופיל שלו (המסגרת שמסביב לחלון) הינו בעל חיתוך דק ועדין במיוחד ועשוי מחומר מתכתי (ברזל, פלדה מגולוונת או אלומיניום). לוחות הזכוכית השונים מונחים בין הפרופילים של החלון, ומכאן שחלון בעל פרופיל בלגי מורכב ברובו מזכוכית והשימוש במתכת הינו מינימלי. החלון הבלגי מאפשר מגוון רחב של חלוקות ועיצובים, וניתן להתאים את הגדלים והצבעים שלו לפי טעם אישי וסגנון החלל.
המשך למאמר המלא

תריסי אור – במה מדובר?

תריסי אור הינם למעשה תריסי גלילה חשמליים חכמים בעלי שלושה מצבי פתיחה. בדומה לתריסי גלילה רגילים, תריסי אור מאפשרים שליטה מלאה ברמת הפתיחה והסגירה של התריס (פתיחה מלאה, סגירה מלאה ומצב ביניים). אך בשונה מתריסי גלילה רגילים, ישנו מצב פתיחה נוסף המאפשר לקבוע את המרחק שבין שלבי התריס, מה שמאפשר לווסת באופן מלא את החדירה של אור ואוויר מהחוץ אל פנים הדירה.
המשך למאמר המלא

סקירת מוצרי קליל – חלק II

בחלק הקודם סקרנו מספר מוצרי קליל מרכזיים אותם מתקינה חברת אור שי עץ ואלום בע"מ, והפעם נמשיך ונסקור עוד מספר מוצרים מסקרנים מבית קליל, בדמות קליל אור, קליל טאצ', קליל GLASS וקליל קונטרול. אז בואו נתחיל:
המשך למאמר המלא

סקירת מוצרי קליל – חלק I

חברת אור שי עץ ואלום בע"מ הינה מתקין מורשה של חברת "קליל", ומייצרת ומתקינה את מגוון מערכות האלומיניום של חברתה. על מנת לאפשר לכם להכיר טוב יותר את השירותים אותם מציאה חברתנו, מצאנו לנכון להביא בפניכם סקירה קצרה של מוצרי קליל השונים.
המשך למאמר המלא