חלונות עץ

אור שי עץ ואלום היא יצרנית מובילה של חלונות עץ בישראל ומייצרת מגוון רחב של חלונות עץ העונים לדרישות לקוחותינו החל מפרויקטים לשימור ועד לבתים יוקרתיים בבניה פרטית.

חלון קלאסי \ ישראלי

החלון הישראלי הוא החלון הקלאסי של ישראל משנות ה50, חלון פונקציונלי, יעיל ואיכותי, שמשלב בין מראה וקווים נקיים לבין מראה וינטג'י וקלאסי. החלון הקלאסי שלנו שודרג עם השנים.
 • - צירים - הצירים שודרגו על מנת לאפשר זיגוג עם זכוכית עבה יותר מאשר זכוכיות 4 מ"מ שהיו נהוגות בעבר וכיום אנחנו יכולים לזגג אותו עם זכוכיות עד 14 מ"מ, מה שמאפשר לעשות שימוש בזכוכית 4/6/4 או זכוכית ביטחון של 5+6.
 • - אטימה- הוספנו לחלונות הקלאסיים אפשרות לגומי אטימה ייחודי, כי חלון טוב, זה חלון אטום, ופונקציונליות היא אחת המעלות החשובות של החלון.
מערכת הנעילה של החלון הקלאסי שונה ממערכת הנעילה של חלונות השימור והחלון האירופאי והינה מערכת נעילה פנימית השקועה בתוך פרופיל החלון.
אפשרויות פתיחה:
 1. פתיחה ציר לצד
 2. פתיחה ציר קיפ
 3. אפשרות לפתיחת הזזה, 2,3,4 כנפיים.
 4. חלון קבוע.
אפשרויות זיגוג: עד 14 מ"מ
צבע :
 1. לכה מגוונת/טבעית על בסיס מים
 2. צבע אטום ע"פ מניפת RAL לבחירת הלקוח.

חלון אירופאי

החלון האירופאי, כשמו כן הוא, חלון עץ שמיוצר בסטנדרט אירופאי עם מערכת פרופילים מיוחדת שאנו מייצרים במפעלנו. היתרון הגדול של החלון האירופאי הוא באפשרות לשלב זכוכיות עבות במיוחד עד 22 מ"מ, דבר המאפשר התקנה של זכוכית בידודית. האיטום של החלונות האירופאים הוא איכותי ביותר ומשלב גומי אטימה היקפי אינטגראלי ומותאם למערכת הפרופילים. מערכות הנעילה הייחודיות של החלון האירופאי שקועה בצד הפרופיל ונסתרת מהעין. בנוסף מערכת נעילה זאת, מאפשרות לא רק סגירה ונעילה של החלון, אלא משדרגות גם את האטימה. בסיבוב הידית לנעילת החלון, ישנו מנגנון אשר מהדק את החלון למשקוף ויוצר אפקט אטימה כפול בשילוב גומי איטום.
אפשרויות פתיחה:
 1. פתיחה ציר לצד
 2. פתיחה ציר קיפ
 3. פתיחה ציר קיפ
 4. פתיחה משולבת - דרייקיפ - פתיחה ציר+קיפ בכנף אחת
 5. חלון קבוע.
אפשרויות זיגוג: עד 22 מ"מ
צבע:
 1. לכה מגוונת/טבעית על בסיס מים
 2. צבע אטום ע"פ מניפת RAL לבחירת הלקוח.

חלונות לשימור

חלונות עץ לשימור מיוצרים על פי מפרטים מיוחדים ובהתאם לדרישות מחלקות השימור השונות בארץ. בד"כ חלונות עץ לשימור מיוצרים ע"פ תיק שימור או תיק תיעוד המציג את ההיסטוריה של הבניין ובתוך כך גם את פרטי הנגרות ההיסטוריים. את החלונות אנחנו מייצרים על פי השרטוטים או על פי החלונות הקיימים בשטח במידה ושרדו את מהלכי הזמן. ביכולתנו לייצר כל חלון על פי המפרטים שמוגשים לנו, ברמת דיוק והעתקה מושלמים. בחלק מהפרויקטים, בהתאם לדרישות, אנחנו משדרגים את החלונות ההיסטוריים ומוסיפים להם גומי אטימה, משדרגים את הפרזולים או הזכוכית ובכך מצליחים לשמור על הנראות ההיסטורית ביחד עם פונקציונאליות ואיכויות מתקדמות.

"לפעמים חלונות מתגשמים..."

נשמח לקבוע עימכם פגישת ייעוץ באולם התצוגה, במפעלנו או בביתכם , השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

פרוייקטים אחרונים - חלונות עץ