נגרות לשימור

במדינת ישראל קיימים מבנים רבים בעלי חשיבות היסטורית, תרבותית ואדריכלית המוגדרים כמבנים לשימור.
שימור המבנים נועד לחדש מבנים בעלי חשיבות היסטורית, תרבותית ואדריכלית. פעולת השימור כוללת מכלול פעולות שמטרתן להבטיח המשך קיום תקין ושלם של המבנים והאתרים המיועדים. הפרקטיקה של השימור כוללת: הגנה , שיקום ושיחזור, בו אנו נכנסים לתמונה.
חברתנו מתמחה בשחזור שיפוץ ושיקום הנגרות. חלונות , דלתות ותריסי העץ של חברתנו מיוצרים על פי מפרטים מיוחדים ובהתאם לדרישות מחלקות השימור השונות בארץ , דרישות המשתנות בהתאם לתפקיד המבנה במרקם העירוני או באתר בו הוא נמצא, לחלקו במורשת ההיסטורית ולמאפייניו העיצובים והאסתטיים.
בד"כ חלונות דלתות ותריסי העץ לשימור מיוצרים ע"פ תיק שימור או תיק תיעוד המציג את ההיסטוריה של הבניין ובתוך כך גם את פרטי הנגרות ההיסטוריים. את פרטי הנגרות אנחנו מייצרים על פי השרטוטים או על פי החלונות הקיימים בשטח במידה ושרדו את מהלכי הזמן.
ביכולתנו לייצר כל חלון על פי המפרטים שמוגשים לנו, ברמת דיוק והעתקה מושלמים.
בחלק מהפרויקטים, בהתאם לדרישות, אנחנו משדרגים את החלונות ההיסטוריים ומוסיפים להם גומי אטימה, משדרגים את הפרזולים או הזכוכית ובכך מצליחים לשמור על הנראות ההיסטורית ביחד עם פונקציונאליות ואיכויות מתקדמות. השנים.
לחברתנו ניסיון רב בנגרות השימור וכראייה לכך בדצמבר 2018 , שימור בית הכנסת הגדול בראשון לציון קיבל את "אות השימור" על עבודות השימור , ציון לשבח המוענק מהמועצה לשימור אתרי מורשת בישראל. מבנה בו ביצענו את כלל עבודות נגרות השימור .

נשמח לקבוע עימכם פגישת ייעוץ באולם התצוגה, במפעלנו או בביתכם , השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

פרוייקטים אחרונים - נגרות לשימור