סקירת מוצרי קליל – חלק I

חברת אור שי עץ ואלום בע"מ הינה מתקין מורשה של חברת "קליל", ומייצרת ומתקינה את מגוון מערכות האלומיניום של חברתה.
על מנת לאפשר לכם להכיר טוב יותר את השירותים אותם מציאה חברתנו, מצאנו לנכון להביא בפניכם סקירה קצרה של מוצרי קליל השונים.

קליל תעשיות בע"מ הינה חברה ציבורית אשר נוסדה ב-1950 ומעסיקה כיום כ-280 עובדים במפעל החברה בכרמיאל. מפעל החברה נחשב מהמתקדמים בעולם בתחומו במערך המחשוב המערכתי ובטכנולוגיית הייצור. קליל מייצרת מערכות אלומיניום מתקדמות לענפי הבנייה והתעשייה על פי התקנים המחמירים ביותר, ומתמחה בייצור של חלונות, תריסים, מעקים, דלתות, קירות מסך, מחיצות פנים, מערכות מבודדות ופרופילים שונים.     

קליל קלאסי

"קליל קלאסי" הינה מערכת חלונות ההזזה הנפוצה בישראל, אשר שווקה לראשונה בישראל עוד בשנות ה-70 של המאה הקודמת.
המערכת מתאפיינת בפרופילים מחוזקים ובעלת אפשרות לשלב תריסים, רשתות ומערכות הצללה שונות.
ניתן לבחור את המערכת במגוון צבעים על מנת להתאים לעיצוב הבית ולצרכי הלקוח. מדובר במערכת המספקת איטום ברמה הגבוהה ביותר העומדת בכל הסטנדרטים הבינלאומיים. כיום קיימים כבר דגמים משופרים של סדרה זו בדמות סדרות "קליל אופיס" ו"קליל בלגי".

עובדי מחלקת האלומיניום של חברת אור שי עץ ואלום בע"מ עוברים הכשרות והעשרות ממדריכי קליל וזאת בכדי שהתקנת החלונות המעוצבים ומערכות האלומיניום תתבצענה בצורה האיכותית ביותר.

קליל אופיס

סדרת "קליל אופיס" הינה מערכת חלונות ודלתות בעיצוב מודרני הייטקיסטי המעניקה מראה נקי, חד וחף מכל חלק מיותר. מערכת קליל אופיס מתאימה לתכנון במפתחים גדולים וכבדים, ועל כן נעשה שימוש באביזרים מהאיכות הגבוהה ביותר, בטכנולוגיה מתקדמת וברמת איטום מירבית, על מנת שהמערכת תספק תפקוד אמין וחוסן לזמן רב. מערכת זו מאופיינת בפרופילים חזקים ועמידים, ומיועדת לשאת עומסים כבדים. המערכת מאפשרת התאמה בין מערכות הזזה ופתיחה.

קליל בלגי

סדרת "קליל בלגי" מציעה פרופיל בלגי עשוי אלומיניום אשר שומר על מראהו הקלאסי של פרופיל הברזל, ובאותה עת מביאה לידי ביטוי את יתרונותיו הרבים של האלומיניום. בשונה מפרופיל ברזל, פרופיל האלומיניום שומר על הפרופיל מחלודה ומהשפעת מזג האויר ומזיקים, ואף מבטיח רמת איטום גבוהה מאוד. הקליל הבלגי מיוצר ב-3 דגמים עיקריים המתאימים לגדלי מפתחים שונים, לחלונות הזזה ולחלונות ציר.

מתוקף היותה של אור שי עץ ואלום בע"מ מתקין מורשה של חברת קליל, לקוחות החברה יוכלו להינות מתעודת אחריות מורחבת ל-7 שנים.
 

חלון מג'יקליל

חלון מג'יקליל הינו חלון הזזה מהפכני, הנפתח גם על ציר לניקוי קל ובטיחותי של חלקו החיצוני. פתיחת המג'יקליל פשוטה להפליא ובטיחותית למשתמש, וזאת הודות לפטנט המאפשר פתיחה וסגירה של הכנפיים לניקוי. בחלונות מג'יקליל ניתן לשלב רשתות הזזה ותריסים ממגוון סוגים.