סקירת מוצרי קליל – חלק II

בחלק הקודם סקרנו מספר מוצרי קליל מרכזיים אותם מתקינה חברת אור שי עץ ואלום בע"מ, והפעם נמשיך ונסקור עוד מספר מוצרים מסקרנים מבית קליל, בדמות קליל אור, קליל טאצ', קליל GLASS וקליל קונטרול. אז בואו נתחיל:

קליל אור

תריסי אור הינם למעשה תריסי גלילה חשמליים חכמים בעלי שלושה מצבי פתיחה. בדומה לתריסי גלילה רגילים, תריסי אור מאפשרים שליטה מלאה ברמת הפתיחה והסגירה של התריס (פתיחה מלאה, סגירה מלאה ומצב ביניים). אך בשונה מתריסי גלילה רגילים, ישנו מצב פתיחה נוסף המאפשר לקבוע את המרחק שבין שלבי התריס, מה שמאפשר לווסת באופן מלא את החדירה של אור ואוויר מהחוץ אל פנים הדירה.

לשלבי תריס אור "קלילאור" קיימים 2 סוגים:

קלילאור קל – שלב עשוי אלומיניום ופוליאוריטן מוקצף, המקנה לתריס משקל נמוך, כמו גם בידוד אקוסטי ותרמי משופר.

תריס זה מתאים למפתחים עד רוחב 360 ס"מ, מאפשר מעבר מרבי של אוויר ואור ומכיל חומר מבודד תרמית. משמעות הדבר היא חדירת רעשים פחותה, ובידוד תרמי המאפשר צריכת אנרגייה קטנה יותר (חום וקור). לתריס זה קיימת אפשרות הפעלה חשמלית וידנית.

קלילאור משוך – שלב העשוי מ-100% אלומיניום, המקנה לתריס חוזק רב ועמידות גבוהה.

מתאים למפתחים רחבים עד רוחב 5 מטר ובדומה לקליל אור קל, גם הוא מאפשר מעבר מרבי של אוויר ואור. קליל אור משוך עשוי 100% אלומיניום טהור, ובעל חוזק מוגבר וניתן הן להפעלה חשמלית והן ידנית לשומרי שבת.

חברת אור שי עץ ואלום בע"מ הינה היצרנית היחידה לתריסי אור עשויים עץ. שלבי תריסי הגלילה עשויים מעץ קליר איכותי ומערכת תפסני נירוסטה לחיבור השלבים.

קליל טאצ'

קליל טאצ' היא סדרה של מערכות הזזה, המותאמות למפתחים גדולים במיוחד. בקליל טאצ' הכנפיים נעות בתנועה חלקה וקלה בזכות הטכנולוגיה הייחודית של קליל. מדובר במערכת חזקה ואמינה ששומרת על איטום מלא, ולא מאבדת מהיופי והסגנון הייחודי של מוצרי קליל.

המנגנון מבוסס על מערכת חלונות ודלתות הזזה קליל אופיס 2200 המתאימה למפתחים גדולים. לקליל אופיס 2200 מוסיפים ידיות סיבוביות מיוחדות המאפשרות הזזה קלה במיוחד במצב פתוח, ואיטום מלא במצב נעול. קליל טאצ' הינה מערכת חלונות גדולה הנהנית מפתיחה קלילה במיוחד.

חברת אור שי עץ ואלום בע"מ הינה מתקין מורשה של קליל ומתוקף כך מעניקה תעודת אחריות משולבת, המקנה אחריות של קליל על הרכיבים מתוצרת קליל ואחריותנו על שאר מרכיבי העבודה.

קליל GLASS

קליל GLASS הינה מערכת של זכוכיות חכמות הכוללת כארבעים פתרונות המתחלקים לארבע קטגוריות: קליל קליר, קליל אנרג'י, קליל אקוסטי וקליל מולטי. לכל אחת מהקטגוריות יתרונות שונים הכוללים שקיפות מרבית, סינון אנרגטי, חסימת קרני UV, בידוד תרמי ואקוסטי ועוד.

קליל GLASS קליר: זכוכית קליל  GLASSקליר הינה זכוכית בעלת שקיפות גבוהה המאפשרת להגדיל למקסימום את היכולת לראות את הנוף בצורה נקייה, חדה וטבעית. בקבוצת הפרימיום ניתן לקבל יתרון נוסף – שיפור ברמת סינון קרינת השמש והבידוד התרמי.

קליל GLASS אנרג'י: קליל אנרג'י מאפשר לחסוך עשרות אחוזים בעלויות הקירור והחימום בחודשי הקיץ והחורף, וזאת בזכות הוספת גוון לזכוכית המפחית את כניסת האור, מה שמאפשר בידוד אנרגטי מיטבי.

קליל GLASS אקוסטיק: זכוכית קליל GLASS אקוסטיק מאפשרת לצמצם את מפגעי הרעש החודר מהחוץ אל פנים הבית. במקומות "מוכי רעש" (בקרבת כביש ראשי, אזור תעשייתי, בתי ספר, שדה תעופה וכד') הבחירה בזיגוג מסוג זה חשובה יתר על המידה.

קליל GLASS מולטי – ליהנות מכל העולמות

סדרת קליל GLASS מולטי מעניקה פתרונות משולבים המחברים יחדיו את היתרונות שהוצגו בשאר הסוגים, ואף מוסיפה שדרוגים נוספים.

חלון קונטרול

קליל קונטרול הינה מערכת לשליטה ובקרה בתריסים לבית חכם. מערכות הבקרה המשוכללות של קליל קונטרול פועלות באופן עצמאי ואוטומטי, ומאפשרות שליטה נוחה בהפעלה של התריסים, בלחיצת אצבע ובלי לבזבז זמן יקר.

מערכות הבקרה כוללת מגוון שלטים למערכות בקרה אלחוטיות, השולטות בפעולת תריסי הגלילה, הסוככים, הווילונות והתאורה. ניתן לעצב את הבית עד רמת השלטים, במגוון אפשרויות של צורות וצבעים, לפי הסגנון והטעם האישי של בעלי הבית.

נשמח לקבוע עימכם פגישת ייעוץ באולם התצוגה או בביתכם – לקביעת פגישה